Piyano

9 Piyano, Dünyada standart olarak kabul edilmiştir ve yaygın olarak kullanılan bir çalgıdır. 

Çocuk Grupları

Yapım aşamasında...Çocuklar her türlü materyalden elde edilen sesleri kullanma, deneme, öğrenmeye gereksinim duyarlar. Çocukların melodik kavramları, yetişkinlerinkinden farklıdır ve yetişkinlerin standartlarına göre değerlendirilmemeleri gerekir. Okul öncesi çocuk öncelikle seslerle ilgilenir, neyin hangi sesi çıkardığını merak eder. Müzik çocuğun yaşamının bir parçası olmalıdır. Eğer müzik çocuklar için bir dil olacaksa onu kullanmaları gerekir. Yapılan araştırmalar, çocuklara ritm çalışması yapan öğretmenlerin, bu çalışmaların, öğrencilerin sadece uygun zamanda uygun ritmi vermesinin geliştirilmeye çalışılması olmadığı, öğrencinin ritmik etkiye karşı kendi fiziksel tepkisini ortaya koyabilme özgürlüğünün de ritm çalışmaları sırasında verilmeye çalışılması gerektiğinde birleştiklerini ortaya çıkarmıştır

Müzik Grupları

İşte hayatla o kadar iç içe o kadar uyumlu olmanın tezahürüdür Müzik, Ritm, Uyum.
Dünyanın ritmindeki en ufak bir uyumsuzluğun meydaha gelmesi hepimizin beklenmedik doğa olaylarına maruz kalması anlamına gelir.
Bu beklenmedik doğa olayları karşısında rutinimizin aynı kalması ve hayatımızı eskisi gibi devam ettirmemiz mümkün değildir.
Hayatta kalmak için fazlasıyla bir mücadele gerekecektir. Belki de bencillikler başlayacak, zira herkes kendi canını kurtarmak isteyecektir.  

youtube joomla extension
;fs=1&wmode=transparent" width="600" height="450" allow="autoplay; fullscreen; encrypted-media" allowfullscreen="true" frameborder="0" scrolling="no" title="JoomlaWorks AllVideos Player">